г.Днепр ул. Гоголя, 15 офис 403 (4 этаж) +38 (097) 42-49-832 +38 (050) 24-77-677
м.Днiпропетровськ вул.Дзержинського, 16 +38 (097) 42-49-832 +38 (050) 24-77-677
Онлайн запис

Філософія компанії Сaston Fashion Studio

Швейна студія Caston Fashion Studio - це клієнтоорієнтована компанія, створена людьми для людей. Наш першочерговий пріоритет полягає в турботі про кожну людину, що звернулася до нас.

Ціль компанії Caston- максимально задоволений клієнт. А найвища оцінка роботи нашої студії - це клієнт, який рекомендує нашу компанію своїм друзям і знайомим. А в досягненні цієї мети нам допомагають наступні принципи:

Бажання слухати і чути. Ми дійсно хочемо розуміти, чого саме потребує людина, що звернулась до нас, щоб максимально точно вирішити її проблему.

Ми робимо все заради вашої зручності та комфорту. Це виражається в багатьох аспектах діяльності студії Caston: починаючи від різноманітних способів зв'язку та гнучкого графіка роботи, закінчуючи зручним місцем розташування і затишною атмосферою в ательє.

Доброзичливість і бажання допомогти клієнту. Ми щиро віримо, що прийти людині на допомогу у вирішенні його проблем - це принесе набагато більші плоди, ніж спробувати «продати подорожче» наші послуги.

Індивідуальний підхід. Всі люди своєрідні і унікальні, тому ми намагаємося знайти правильний підхід до кожного клієнта.

Чесність, відкритість і відповідальність. Все що ми обіцяємо клієнту, виконуємо саме так, як домовлялися. А якщо не можемо виконати - чесно про це говоримо.

Швидке реагування на потреби клієнта, тому що це - запорука успішної співпраці.

Економія часу клієнта – один з головних наших пріоритетів. Цей принцип виконується завдяки тому, що робота всередині компанії побудована на оперативності та ефективності. В ательє Caston впроваджуються найсучасніші технології і автоматизація процесів.

Командна робота професіоналів. Згуртований колектив вирішує поставлені завдання спільно, що надає синергії нашому бізнесу і підвищує ефективність нашої роботи.

Висока якість виробів також є одним з найважливіших пріоритетів студії Caston. Ретельний контроль виконання технології на кожному етапі виробництва дозволяє створювати красиві, довговічні та якісні речі.

Бути сучасними: це означає завжди бути в курсі останніх тенденцій у світі моди, стилю та швейної індустрії, і ділитися цими знаннями з нашими клієнтами.