г.Днепр ул. Гоголя, 15 офис 403 (4 этаж) +38 (097) 42-49-832 +38 (050) 24-77-677
м.Днiпропетровськ вул.Дзержинського, 16 +38 (097) 42-49-832 +38 (050) 24-77-677
Онлайн запис

Пошиття корпоративного одягу

Співробітники - це обличчя компанії, і від того, як вони виглядають, залежить імідж усього підприємства. Як правило, акуратні та стильно одягнені службовці створюють гармонійний образ, викликають довіру і формують думку про високий професіоналізм співробітників компанії. Саме тому все більше сучасних підприємців прагнуть замовити пошиття корпоративного одягу для своїх співробітників.

Корпоративна форма розробляється під замовлення для кожного конкретного підприємства. Фахівці ательє Caston конструюють моделі одягу згідно з побажаннями замовника, при цьому враховуючи зручність, функціональність та модні тенденції. Ми можемо розробити новий дизайн або повторити модель за наданим зразком або фотографією.

Спільно з клієнтом підбираємо тканини і фурнітуру, які будуть відповідати корпоративним кольорам та фірмовому стилю компанії. Також ми надаємо послугу брендування корпоративного одягу - нанесення логотипу за допомогою вишивки.

Чому для компанії дуже важливо виготовити корпоративний одяг?

Причин декілька. Окрім формування позитивного іміджу для клієнтів, корпоративна уніформа добре впливає і на самих співробітників. Дослідження довели, що на підприємствах, де була розроблена індивідуальна форма, підвищився командний дух, колектив став більш згуртованим, і як наслідок - покращились показники бізнесу.

Ще один важливий аспект: кожна річ шиється для конкретного співробітника, з урахуванням індивідуальних особливостей і за його вимірами. Ваші працівники будуть відмінно виглядати, так як уніформа добре сяде по фігурі кожної людини.

Стильний і якісний одяг викликає радість у працівників, вони відчувають себе більш впевненими, позитивно налаштовані й більш вимогливі до себе. Красива індивідуальна форма – це показник турботи компанії про своїх підлеглих, і як результат, працівники таких підприємств прагнуть активніше працювати і розвиватися.

У підсумку ви отримаєте не просто гарний одяг для персоналу,а єдиний гармонійний стиль, що піднімає вашу компанію на якісно новий рівень

Ательє Caston Fashion Studio надає послуги з конструювання та пошиття корпоративного одягу за наступними напрямками:

 • Уніформа для ресторанів, кафе, барів. Це різноманітні костюми й фартуки для офіціантів, форма для робітників кухні, кухарські ковпаки, шапочки і кителі, та багато іншого.
 • Уніформа для адміністраторів. Як правило, це ділове вбрання для жінок - сукні, блузки, спідниці, жакети; та костюми для чоловіків - штани, сорочки, жилети та піджаки.
 • Уніформа для торгівельних мереж: одяг для продавців, касирів та іншого персонала.
 • Форма для промоутерів. Найчастіше це яскраві костюми в корпоративних кольорах, що привертають увагу.
 • Одяг для медичного персонала.
 • Уніформа для салонів краси, фітнес клубів і спа-центрів.
 • Уніформа для офісних працівників.
 • Уніформа для технічного персонала, такого як: покоївки, охоронці, вантажники, працівники клінінгових компаній та інші співробітники сфери обслуговування.
 • Пошиття нестандартної стилізованої форми.. Це можуть бути, наприклад, національні костюми, або спеціальний одяг для корпоративних заходів, і багато, багато чого іншого.

Наші ціни на пошиття корпоративного одягу демократичні і прозорі. Звертайтеся до нас за консультацією будь-яким зручним способом (за телефоном, онлайн або при зустрічі), щоб розрахувати вартість пошиття.

Як відбувається наша робота

Ми чекаємо на Ваш дзвінок!

Онлайн запис в ательє

Немає часу приїхати до нас на примірку?

Спеціальна послуга для наших клієнтів -

безкоштовний виїзд майстра додому або в офіс

Задати питання або замовити виїзд майстра по телефону

 • +38 (097) 42 49 832
 • +38 (050) 24 77 677
 • +38 (056) 000 00 00
або
Замовте зворотний дзвінок

і ми передзвонимо впродовж 15 хвилин!